MARATONA E KURVAVE SHQIPTARE

MARATONA E KURVAVE SHQIPTARE
MARATONA E KURVAVE SHQIPTARE

Monday, October 29, 2012
1 recipients

CC: recipientsYou More

BCC: recipientsYou

Hide Details

FROM:Albert Voka

TO: shehuengjell@hotmail.com, info@kosova.com, penashqiptare@yahoo.com, kastrati999@hotmail.com, r.mislimi@studentet.info, info@shkoder.net, shqip@voanews.com,

vera_era8@hotmail.com, tetori13@hotmail.com, sontemeju@hotmail.com, shqiponj@hotmail.com, shkelzengashi@hotmail.com, shinasi.rama@nyu.edu,

shgalica@hotmail.com, sabina.licina@salbatring-int.si, raif.gashi@ks-gov.net, oseku@hotmail.com, nick.sotir@att.net, naser.rugova@ks-gov.net, mekulige@yahoo.com, marlind@parlament.al, luka-rebele@ns1.aul.com.al, ktraboini@aol.com,

kosovasot2001@yahoo.com, alb-shkenca@alb-net.com, art-cafe@alb-net.com,

info@aleanca.com penashqiptare@yahoo.com Message flagged

Sunday, September 9, 2007 3:21:24 AM

----- Forwarded Message -----

FLORI BRUQI, O KLYSHI I NENTOKES.

TI JE NJE HOMOVIQ, NJE PISFIS, NJE HIPOKRIT.Ftesa yte është e qelbur.Flori Bruqi.Ti je një gënjeshtar.Ti je një i marrë.Ti je një TRAP që uhet të bien në Lak.O PSIKOPAT.

PO,Si me u martue me ty,o i marr. O Flori Bruqi,po ti vete po dëshmon se je në gupin e meshkujve të exprienës së langut,me nga dy tre burra përnjeherë ,e me grupmosha të ndryshme……….Po ti ke eksperiencën me komunist e partizan të Titos,dhe të kanë prite njerezit stupc ne dore,e në të njejtën kohë po të postojnë letra tjerët .Si po të mban kjo Tokë, bre, po si nuk po te vjen turp bre…? Po si nuk e paske harrue zanatin e vjeter bre.?Si bre s'të vjen turp nga gjaku i dëshmorëve të bën këto marrina e thua që je Magjister.Ti Flori Bruqi je shume I FLLIQT.Të ka marrue Zoti në dy anët i poshter bre.,?! Po ti je në moshe, e ende nuk e ke harruar atë zanat që ta ka mësue Vlladi A! Djordjevici, që e ke pasë shokun më të ngusht në Beograd………….O Flori Kukuvajka,PO.pse bre po shkruan shkarravina pse nuk po e harron zantin e vjetër! Me akullore ,dhe me sirup PISFIS,po deshmon vet qe je HOMOVIQ, këtë zanat ta ka mesue cimeri yt. Vlladan Djrodjevici….. Dhe komunistat tjere qe u deklaronin partizanët tjerë të Titos.Ani tani jeni pajtue edhe me Engjellinën, e Sheh "MULLA TAPUZIT". qe ti ka sha babë e nanë e fëmijë e gru,e të ka bërë edhe bir të kudres,.Tani edhe me Engjullin( EN )e ke bërë përseri marrveshjen,- shok, hahahhhaaa!A ke mendje me kuptue se kush me kend po e qesh o i marr, o Matuf plak. !!! Ti po rrine dhe me ADEM GASHIN A……… PO si bre nuk poo te vjen turp te merresh me punë me të turpshme të njerzimit.?!Po,pse bre gënjenë, pse bën shpifje,e pse bëndizinformataPse?! E mailat tu o HOMOVIÇ,qe i ke shkruar me dorën tënde, o KLYSHI I nëntokës, nën këtë nofkë i ka lexuar vetë AI .Ti nuk dine me shkrue mire shqip FLORI BRUQI,sepse emri LIRIE,kurrë nuk shkruhet LIRIJE,dhe more psikopat i kam te ruajtura të gjitha gënjeshtrat tuaja! lexo pak me tepër ore HIPOKRIT,. Mjershtëpia që te ka…Ti Folri Bruqi, nuk ke as NDER, as njerëzi, as moral as krenari, as Fytyre, as ndërgjegje,as gerua të krehur. Ktheju Beogradit, me mire e ke…………….

O Flori Bruqi, leji njerëzt rehat, mos i pengo e mos i shqetëso,mos u merre me fytyra kombetare e me burra shqiptarë, se ti as nuk je shqiptarë as nuk je burrë. Hajde, mire se vejn në Polluzh TE RAHOVECIT,